Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca

  • 83 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca Rio de Janeiro is een goede keuze voor maximaal 7 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 19 minuten lopen van de Américas Shopping. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca omvat 2 badkamers. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft het appartement zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.

Het 83 m² grote appartement is gelegen in de Recreio dos Bandeirantes wijk, in de buurt van een botanische tuin. Vanaf hier kunt u Estação D Pedro II Central treinstation op 29 km afstand bereiken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca Rio de Janeiro
Casa De Mulher E Super Aconchegante!
Mobiele prijsaanbieding

Casa De Mulher E Super Aconchegante!

1.7 km van de accommodatie
Barra - Charme & Aconchego
Mobiele prijsaanbieding

Barra - Charme & Aconchego

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
2.8 km van de accommodatie
USD 163 USD 147
per nacht
Cobertura Pe Na Areia
Mobiele prijsaanbieding

Cobertura Pe Na Areia

6.6
Aangenaam 5 beoordelingen
3.2 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim
    42 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    29 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Boodschappenservice

    Eten

    • Buiten eethoek
    • Lunchpakketten

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca te vinden?
      Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca is in de Recreio dos Bandeirantes wijk gesitueerd, binnen 19 minuten lopen van de Américas Shopping.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca?
      Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Subway en MP Tortas Boutique restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca internetverbinding?
      Ja, Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca.
    • Is er een keuken in Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca?
      Bij Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 83 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim
    42 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    29 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Inteiro Recreio Barra Da Tijuca Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten